5 būdai
Sporto patarimai

5 būdai, kaip galite būti apgaudinėjami žaidžiant internetinį pokerį

Pokeris yra įdomus žaidimas, o internetinė šio žaidimo versija turi keletą privalumų, pavyzdžiui, suteikia žaidėjams patogumo ir lankstumo. Žaisdami pokerį internetu galite žaisti su žmonėmis iš bet kurio pasaulio krašto, neišeidami iš namų. 

Prieš pasinerdami į žaidimo internete malonumą, turėtumėte žinoti, kad yra galimų pavojų, kuriuos turite atpažinti, kad išvengtumėte sukčiavimo. Šiame išsamiame vadove apžvelgsime penkis skirtingus būdus, kaip galite būti apgauti žaisdami internetinį pokerį.

 

1. Sąmokslas

Slapti susitarimai visada buvo pokerio – tiek fizinio, tiek internetinio pokerio – problema. O kuriant vis daugiau pokerio programėlių ir svetainių, tai tapo gana didele problema.

Sąmokslas reiškia, kad du ar daugiau žaidėjų slapta susivienija, kad padidintų vieno žaidėjo galimybes laimėti. Sąmokslas prie pokerio stalo gali pareikalauti daug laiko ir būti sudėtingas, todėl žaidėjai, kurie naudoja šią sukčiavimo formą, paprastai tai daro prie pokerio stalo su didesniais limitais.

Interneto žaidėjas gali sąmoningai pasidalyti savo kortomis ir tuo, kaip jis nori žaisti dabartinę ranką, su kitu žaidėju naudodamasis “Skype“, telefonu ar kitomis priemonėmis. Taip pat egzistuoja netiesioginis slaptas susitarimas – švelnesnė slaptų susitarimų forma, kai žaidėjai turnyre gali susivienyti ir priversti kitą žaidėją, turintį mažą žetonų krūvą, būti eliminuotam, jei jis eina “all-in”.

 

2. “Vaiduokliavimas”

Dar viena fizinio ir internetinio pokerio problema yra “ghosting”. Tai kai žaidėjas duoda patarimus kitam žaidėjui, kol vyksta pokerio turnyras ar žaidimas. Gyvuose turnyruose “ghosting” yra griežtai draudžiamas. Tačiau internetiniuose turnyruose to išvengti gali būti šiek tiek sunkiau.

Ghosting gali pasitaikyti pokerio žaidime, kai du draugai sėdi vienas šalia kito prie stalo. Internete “ghosting” dažnai vyksta naudojant nemokamas priemones, pavyzdžiui, “Teamviewer” ir “Skype”. Žaidėjas, kuris yra treniruojamas, turi pranašumą, nes jis gali pasikalbėti su savo “vaiduokliu”, jei atsiduria sudėtingoje situacijoje, prieš priimdamas bet kokį sprendimą.

Internetiniuose turnyruose “vaiduoklis” paprastai naudojamas vėlyvuosiuose etapuose, kai prizinis fondas yra didelis. Be antrosios nuomonės, kurią žaidėjas gauna iš savo “vaiduoklio”, jis iš tikrųjų neturi jokio kito pranašumo prieš kitus žaidėjus. Manoma, kad “ghosting” yra labiausiai paplitusi sukčiavimo forma žaidžiant internetu.

 

3. Pokerio robotai

Pokerio botai reiškia kompiuterines programas, kurios žaidžia pokerį. Kadangi pokeris yra įgūdžių reikalaujantis žaidimas, kuriame priimami matematiniais skaičiavimais pagrįsti sprendimai, šie botai gali nuolat priimti tobulus sprendimus. Taigi jie nėra geriausias priešininkas prie pokerio stalo, nes smarkiai sumažina jūsų galimybes laimėti.

Sužinoti, ar žaidėjas naudojasi pokerio botu, gana sunku, todėl daugumai pokerio svetainių tai yra didelė problema. Šie įrankiai gali būti labai pažangūs ir imituoti žmogaus veiksmus. Tačiau yra keletas būdų, kaip galite sužinoti, ar žaidime dalyvauja botas.

Jei pastebėjote, kad konkretus žaidėjas žaidžia nepagrįstai ilgai be jokių pertraukų, didelė tikimybė, kad tai yra botas. Be to, jei žaidėjas vienu metu žaidžia prie per daug stalų arba beveik kiekvieną kartą sužaidžia puikias kortas, tikėtina, kad tai gali būti botas.

 

4. Kelių sąskaitų .

Dar vienas dažnas būdas, kuriuo kai kurie žaidėjai sukčiauja internete, – vienoje pokerio svetainėje susikurti kelias tikrų pinigų sąskaitas. Tai suteikia jiems nesąžiningą pranašumą, nes jie gali apsimesti skirtingais pokerio žaidimo žaidėjais ir taip padidinti savo šansus laimėti.

Kelios sąskaitos yra ne tik sąžiningų pokerio žaidėjų, norinčių žaisti sąžiningai, bet ir pokerio svetainių problema. Taip yra todėl, kad žaidėjas, turintis kelias sąskaitas, gaus premijas visose sąskaitose, o tai vadinama premijų sukčiavimu.

Dėl šios priežasties dauguma pokerio svetainių draudžia žaidėjams turėti kelias paskyras. Daugelis jų reikalauja, kad žaidėjai patvirtintų savo tapatybę įkeldami dokumentus, pavyzdžiui, vyriausybės išduotą asmens tapatybės kortelę. Jei žaidėjas pagaunamas turintis kelias sąskaitas, pokerio svetainė įšaldo visas jo sąskaitas ir lėšas.

 

5. Skylių kortelių peržiūra (supernaudotojo paskyros)

Jei pokerio žaidime žaidėjas turėtų matyti savo priešininkų kortas, jis gali išvengti bet kokio rankos pralaimėjimo. Tokie žaidėjai tiksliai žinos, kada nusimesti kortas, kelti statymus ar įvesti visas kortas, ir tai tikrai suteiks jiems daugiau galimybių laimėti.

Kai žaidžiate internetu pokerio svetainėje, operatorius parodo tik jūsų kortas, o kitų žaidėjų kortos yra pokerio serveryje, prie kurio paprastai negalite prieiti. Dėl to žaidimas yra sąžiningas ir visi žaidėjai turi vienodas galimybes laimėti.

Tačiau 2007 m. kilo skandalas, kai darbuotojas, turėjęs supernaudotojo paskyrą, galėjo prisijungti prie lošimų svetainės pokerio serverio ir matyti visų žaidėjų kortas. Nors vėliau jis buvo sugautas, akivaizdu, kad žaidėjus galima apgauti pokerio žaidime naudojant šį metodą.

 

Geriausia žaidimo patirtis žaidžiant pokerį internetu

Paaiškinome, kokiais įvairiais būdais galima apgauti žaidėjus žaidžiant internetu. Nors mažai ką galite padaryti, kad netaptumėte kai kurių iš šių metodų auka, patikimoje pokerio svetainėje vis tiek galite mėgautis saugia ir sąžininga žaidimo patirtimi.

 

Ką tikrinti pokerio svetainėje

Prieš pasirinkdami pokerio svetainę, kurioje galėsite mėgautis mėgstamais pokerio variantais, turėtumėte įsitikinti, kad ji yra licencijuota patikimos ir griežtos azartinių lošimų institucijos. Taip pat turėtumėte patikrinti, kiek patikima yra pokerio svetainė, perskaitydami sąžiningus atsiliepimus apie ją internete.

 

Apibendrinimas

Šiame straipsnyje buvo kalbama apie penkis skirtingus metodus, kuriuos kai kurie žaidėjai gali naudoti norėdami jus apgauti, kai žaidžiate pokerį internete. Šie metodai yra daugkartinės sąskaitos, sąmokslas, “ghosting”, pokerio botai ir supernaudotojo paskyros. Kad netaptumėte šių sukčiavimo metodų aukomis, visada įsitikinkite, kad pokeris žaidžiamas patikimoje svetainėje.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NamaiPaskyra
Paieška
Menu