5 labiausiai laukiami įtaisai 2023 m. Stepinfit
Technologijos

5 labiausiai laukiami įtaisai 2023 m.

Ne paslaptis, kad technologijos padarė didelę įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui ne tik verslo, bet ir asmeniniame lygmenyje. Kai po ranka turime daugybę naujų prietaisų, sunku prisiminti laikus, kai jų nebuvo, ir dar sunkiau patikėti, kad jų nebus ateityje. Technologijos ir inovacijos parodė, kad žmogaus protui ribų nėra – tai kasdien atsiskleidžia kuriant naujus technologinius inovatyvius produktus, paprastai vadinamus „įtaisais“.  Šie elektroniniai prietaisai sukurti tam, kad palengvintų mūsų gyvenimą, pradedant išmaniuoju telefonu, kurį nuolat turite su savimi, ir baigiant Alexa, kurios prašote paleisti dainą gaminant maistą ar valant. Todėl sudarėme 5 laukiamiausiu įtaisų, pabrėždami jų įrodytą naudą.

Dyson Zone

Dyson Zone gali atrodyti kaip iš fantastinio filmo, tačiau iš tikrųjų tai labai realus produktas. Dyson Zone – tai triukšmą slopinančių ausinių pora su specialiai sukurtais garsiakalbiais ir nuimama oro valymo sistema, kuri nepanaši į nieką, ką iki šiol esame matę. Galite manyti, kad tai atrodo kvailai, bet mes spėjame, kad miestuose gyvenantys žmonės norės jas išbandyti, kad padėtų kovoti su dideliu užterštumu. Tačiau kol kas Dyson Zone kovo mėnesį skirta tik pasirinktoms rinkoms, todėl tikimės, kad 2023 m. išgirsime apie galimybę ją įsigyti ir Lietuvoje.

Steam Deck

Steam Deck jau yra įsitvirtinusi konsolė. Jis taip pat yra vienas geriausių rinkoje esančių žaidimų įrenginių, kuris gali būti alternatyva geriausiems žaidimų nešiojamiesiems kompiuteriams. Gali atrodyti šiek tiek keista, kad šiame technikos, kurios laukiame 2023 m., sąraše minime 2022 m. vasarį išleistą gaminį, bet taip yra todėl, kad jis vis dar nėra tiekiamas į Lietuvą tiesiogiai iš Valve. Lietuvoje Steam Deck galite rasti per trečiųjų šalių perpardavėjus, tačiau, norėdami jį įsigyti, turėsite pakloti nemažai pinigų. Kol kas nėra jokio oficialaus Valve pranešimo apie prieinamumą Lietuvoje, todėl tai daugiau noras, o ne kažkas, ko iš tikrųjų reikia laukti.

Google Pixel Fold

Google Pixel Fold negarantuotas 2023 m. išleidimas, taip pat negarantuota, kad jis apskritai bus, tačiau gandų malūnas pastaruoju metu dirba viršvalandžius, todėl turime šiek tiek vilties. Be to, Samsung negali amžinai būti dėmesio centre. Jei Pixel Fold iš tiesų bus įgyvendintas, tikimasi, kad jo dizainas bus panašus į Samsung Galaxy Foldo dizainą. Jau galime įsivaizduoti kaip puiku būtų kazino online ar kitus žaidimus žaisti su šiuo įrenginiu.

PSVR 2

Vasario mėnesį pasirodys ilgai lauktas ir labai laukiamas Sony įrenginys PSVR 2. 2023 m. vasario 22 d. oficialiai paskelbta starto data ir 549.99 EUR kaina, todėl gali būti sunku įtikinti klientus atiduoti savo pinigus, tačiau manome, kad jis bus vertas kiekvieno euro, kai pažiūrėsite, ką jis turi aparatinės įrangos skyriuje.

Apple VR headsetas

Jau kurį laiką sklando gandai, kad Apple žada dalyvauti VR headsetų žaidime, tačiau nutekėjimų ir gandų tapo tiek daug, kad Apple virtualioji realybė gali jau būti pas didmenininkus 2023 m. Kadangi tai yra Apple produktas, nesitikėkite, kad jis bus pigus, nors įrodymai rodo, kad didelė kaina gali būti šiek tiek pateisinama. Tikimasi, kad jame bus naudojamas ne tik neįtikėtinai galingas bendrovės M2 lustas, bet ir du 8K ekranai. Tai reikštų, kad Apple VR headsetas turės keturis kartus daugiau pikselių nei bet kurie kiti komerciniai VR.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NamaiPaskyra Menu