Akiniai pagal veido forma Stepinfit
Akiniai pagal veido forma Stepinfit
Stilius

Ar žinai kokie AKINIAI tau tinka pagal veido formą?

Visai neseniai aptarėme saulės daromą žalą akims ir tai, kad mus nuo to gelbsti akiniai. Sutikite: artėjant vasarai jie ne tik mus saugos, bet ir bus kasdienis aksesuaras. O kaip išsirinkti tuos, kurie labiausiai tinka?

Nereikėtų akinių rinktis vien pagal tai, kokie gražiai atrodo ant jūsų draugės, ar kokį įdomų modelį pamatėte parduotuvės lentynoje!
Yra išskiriamos pagrindinės keturios veido formos: ovalus, kvadratas, apvalus ir širdis. Pateikiame ir trumpus aprašymus, kokią akinių rėmelių formą geriausia nešioti, kad veidas atrodytų išraiškingesnis.

Tikimės, kad šie patarimai palengvins apsipirkimą!

Veido forma – Apvalus

Apvalūs veidai išsiskiria švelniomis veido linijomis, apvalesnius smakru. Šiam veido tipui puikiai tiks išraiškingų formų, drąsių linijų akinių rėmelių modeliai, kurie suteiks žaismingumo ir paryškins Jūsų unikalius bruožus: stačiakampio formos rėmeliai veidą darys siauresnį ir ilgesnį, katės akių ar drugelio formos modeliai dėmesį fokusuos į akis.

Veido forma – Kvadratas

Šiai veido formai būdingi ryškūs, išraiškingesni kampuoti bruožai su aiškiai išreikšta žandikauliolinija. Apvalių formų akinių rėmeliai, ypač plonų linijų, leis sukurti harmoningą, švelnesnį veido siluetą – išmėginkite apvalius ir ovalo formos akinių rėmelių modelius.

Veido forma – Ovalas

Ovaliems veidams tinka dauguma rėmelių formų. Jei Jūsų kakta yra siaura, o smakras ovalus – drąsiai eksperimentuokite ir būkite drąsūs, tačiau nepamirškite, kad svarbu yra pusiausvyra. Pasimatuokite kvadratinius ar stačiakampius rėmelius – jie suteiks griežtumo.

Veido forma – Širdis

Širdies formos veidai yra plačiausi ties antakiais, išsiskiria aukštai išsidėsčiusiais skruostikauliais ir susiaurėjančia forma smakro link. Paprastai tai laikoma viena universaliausių veido formų, tad rinkdamiesi akinių rėmelius galite drąsiai ekperimentuoti: jei Jūsų veidas stipriai siaurėjantis – rinkitės platesnius modelius, ovalūs rėmeliai koncentruos dėmesį į Jūsų akis, išmėginkite aviatoriaus arba drugelio formos akinių rėmelius.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NamaiPaskyra Menu