Dviračiai treniruokliai - Naudingos savybės
Sporto patarimai

Dviračiai treniruokliai – Naudingos savybės

Kodėl verta rinktis dviračius – treniruoklius?

Šiais laikais, kuomet gyvenimo tempas darosi vis spartesnis,  esame vis daugiau užimti darbo bei buities reikalais, dažnai pritrūkstame laiko kūno priežiūrai. Važinėjame automobiliais, ar elektriniais paspirtukais, visiškai pamirštame sportišką judėjimą ir jo naudą. Viena iš tokių veiklų yra aktyvus sportas, o geriausia kardio pratimai, kuriuos padės atlikti dviračiai treniruokliai. Apie kurių naudą norime aptarti šiame straipsnyje.

Kas yra kardio ir kokia to nauda?

Populiariausios kardio treniruotės yra plaukimas, dviračio minimas, bėgiojimas, aerobika ar lengvas pasivaikščiojimas, kuomet organizmas naudoja sukauptą energiją, tai yra ypač svarbu, kuomet daug dirbame sėdimą darbą.

  • Turbūt daugelis žinote, jog nesunaudota energija iš maisto virsta papildomomis kūno apimtimis. O kardio treniruotės metu šią energiją sunaudojate, ir taip deginate riebalinį sluoksnį. O tai lemia ne tik išvaizdą, bet ir bendrą savijautą.
  • Ugdo valią ir užsispyrimą. Išmaniųjų programėlių pagalba galite nusistatyti norimus tikslus, kuriuos norite pasiekti per Jūsų apskaičiuotą laiko tarpą. Naudodami dviračius treniruoklius, tiksliai žinosite kiek, kada, ir kiek laiko atlikote savo treniruotes, sekti progresą, taip įgyti pasitikėjimo savimi.
  • Dviračiai treniruokliai padeda atsikratyti streso, gerina bendrą savijautą.
  • Greitina medžiagų apykaitą. tuomet organizmas geriau pasisaviną maistą, mažiau kaupiasi riebalinis sluoksnis.
  • Gerina sportinę ištvermę. O jeigu prie viso šito pridėtume keletą pratimų su svoriais, riebalai degtų dar greičiau, o ir raumenis išryškintumėte.

Nuo ko pradėti? Niekaip nerandu laiko

Įsivaizduokime, jog išsirinkote pagal savo norus tinkantį dviratį treniruoklį ir jį jau turite savo namuose. Pradėti kaip ir kiekvieną naują dalyką reikia pamažu – pradžioje užtektų ir 2-3 treniruočių per savaitę, poto palaipsniui jas didinti pagal savo bendrą savijautą.

Metantiems svorį optimalu yra 3-4 kardio treniruotės per savaite, kurių trukmė turėtų būti 40-60 minučių.

Šių treniruoklių pagalba Jūsų neįtakoja oro pokyčiai, priešingai nei treniruotėms kurios atliekamos lauke. Persižiūrėjus savo dienotvarkę tikrai rasite bent gerą pusvalandį laiko per dieną pasirūpinti savo kūnu. O jis Jums už tai padėkos gera savijauta ir dar didesniais pasiektais tikslais ir disciplina.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NamaiPaskyra Menu