Greitasis kreditas Stepinfit
Prekyba išsimokėtinai

Greitasis kreditas – tai finansiniai įsipareigojimai, susiję su stabilumu

Šiuo metu gyvename tokiais, finansiniu atžvilgiu, nenuspėjamais laikais, jog nebelieka garantijos, kad, atėjus į prekybos centrą, analogišką pirkinių krepšelį įsigysime už tą pačią ar labai panašią kainą, kuri buvo mokėta praeitą savaitę ar prieš dvi. Ir skirtumas gali siekti ne keliolika centų, bet kelis ar keliolika eurų. O tai, vertinant vidutinį darbo užmokestį gaunančių asmenų pajamas, yra iš tiesų reikšmingas skirtumas. Tad, natūralu, greitieji kreditai tampa aktualūs vis didesnei visuomenės daliai. Ir, deja, ne tik dėl tikslų, užtikrinančių pilnavertę gyvenimo kokybę (pavyzdžiui, kelionės), bet dėl einamųjų išlaidų „lopymo“ ar neplanuotų poreikių (pavyzdžiui, būtinybės apsilankyti pas odontologą).

Ar greitasis kreditas – tinkamas sprendimas šiuo, finansų ir ekonomikos srities atžvilgiu, nenuspėjamu metu?

Nepaisant situacijos finansų ir ekonomikos srityje tarptautiniu ar vietiniu mūsų šalies mastu, gyvenimas nesustoja. Žmonėms reikia pavalgyti, susimokėti mokesčius už komunalinius aptarnavimus, rūpintis savo ir artimųjų sveikata, tinkamai išleisti atžalas į ugdymo įstaigas. Kai pastoviai gaunamų pajamų minėtiems poreikiams patenkinti nepakanka, greita paskola, kritiniu atveju, tampa viena iš galimybių susidoroti su laikinomis finansinėmis problemomis.

Jei finansinė nežinomybė Jūsų atveju – tai baimė dėl sparčiai kylančios (ir, panašu, dar sustoti  neketinančios) EURIBOR palūkanų normos, galite nusiraminti. Greitieji kreditai internetu su šiuo rodikliu nėra susiję. Kokios greitos paskolos internetu palūkanos buvo numatytos Jūsų sutartyje, kurią pasirašėte, tokios jos (o kartu – ir mėnesinė paskolos įmoka) ir bus iki paskolos termino pabaigos.

Vadinasi, nors skubus kreditas ir yra susijęs su nenumatytomis išlaidomis, tiksliau – pagalba su jomis susidūrus, tai – stabilūs finansiniai įsipareigojimai. Užtenka pažvelgti į sutartį, jog žinotumėte, kokią sumą greita paskola internetu „atrėš“ iš Jūsų biudžeto kitą, dar kitą mėnesį ar po metų.

Ką svarbu žinoti, jog greitasis kreditas būtų kiek įmanoma finansiškai naudingesnis sprendimas?

Susidūrus su realiomis finansinėmis problemomis, pavyzdžiui, pagrįstai sunerimti verčiančiu antstolių laišku, jog, nepadengus įsiskolinimo už komunalines paslaugas iki nurodyto termino, gresia rimti nemalonumai, apie baimę skolintis pamiršta dažnas. Svarbiausia – greiti pinigai, kuriais būtų galima „užlopyti“ turimas finansines „skyles“.

Žinoma, nesvarbu, jog pinigų reikia čia ir dabar, kiekvienas sąmoningai, finansiškai raštingas žmogus turėtų skirti laiko tam, kad būtų pasirinktas greitasis kreditas visą parą (taip neretai dar vadinamos greitosios paskolos), paskolų bendrovės siūlomas geriausiomis sąlygomis.

Svarbiausias rodiklis, kurį, prieš pasirašydami paskolos sutartį su vienu ar kitu kreditoriumi, turėtumėte įvertinti – bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN), apimanti ne tik kredito metinę palūkanų normą, bet ir kitus mokesčius, nuo kurių neatsiejamas greitasis kreditas internetu (pavyzdžiui, sutarties mėnesinis administravimo mokestis, kredito sutarties sudarymo mokestis ir kiti.).

Nors greitieji kreditai telefonu ar internetu – anaiptol nėra ta paslauga, kuria derėtų naudotis vien dėl to, jog kažkuris kreditorius siūlo labai patrauklią akciją, susidūrus su realiu pinigų poreikiu, palyginti skirtingus pasiūlymus būtina. Pavyzdžiui, geriau pasidomėjus paskolų rinka, paslauga „greitas kreditas be palūkanų“ nebeatrodys neįmanoma misija. Žinoma, tai nereiškia, jog paskolų įmonės tik ir švaistosi į visas puses kreditais „už ačiū“. Greitasis kreditas be palūkanų iki tam tikros sumos (pavyzdžiui, 1 000 Eur) įprastai siūlomas pirmą kartą besiskolinantiems asmenims konkrečiam paskolos laikotarpiui (pavyzdžiui, iki 12 mėnesių).

Tais atvejais, kai žmogus jau turi vieną ar kelis greituosius kreditus ir susiduria su finansinėmis problemomis mokant įmokas ar, priešingai, finansinė situacija žymiai pagerėjusi (o tai reiškia paskolų išdavimą palankesnėmis sąlygomis), pravartu pasidomėti greitųjų paskolų refinansavimo galimybe.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NamaiPaskyra Menu