Medicininės kaukės

Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centro, veido kaukės tebėra „vienas iš galingiausių ginklų, apsisaugoti nuo viruso, su kuriuo turime pristabdyti ir sustabdyti viruso plitimą“, todėl rekomenduojama jomis apsirūpinti.

Kokia yra medicininės veido kaukės internetu kaina?

Vienkartinės medicininės kaukės dažnai būna nuo 50 iki 100 vienetų, o medicininių veido kaukių kaina paprastai būna mažesnė nei 0.07 EUR už vieną kaukę, todėl jos taip pat yra biudžetinės. Juodos spalvos veido kaukių kaina įprastai būna didesnė, gali siekti iki 6 Eur už 50 vnt.

Prieš pirkdami vienkartinių veido kaukių dėžutę, medicinos ekspertai rekomenduoja nepamiršti:

  • Prisiminkite skirtumą tarp medicininės kokybės kaukių ir nemedikamentinių kaukių, kad įsitikintumėte, jog perkate tinkamos savo specifiniams poreikiams (ji bus pažymėta ant dėžutės).
  • Nemedikamentinės kaukės yra skirtingos. Įsitikinkite, kad būtų bent trijų sluoksnių.
  • Jei įmanoma, atkreipkite dėmesį į kaukes, kurios turi vidinį pamušalą, pasižyminčią drėgmę ir antibakterinėmis savybėmis.
  • Ieškokite reguliuojamos nosies dalies. Šis spaustukas ar vielutė padės sulaikyti daleles kvėpuojant, kosint ar čiaudint – taip pat gali padėti nerasoti  akiniams.
  • Didesnės kainos vienkartinės veido kaukės negarantuoja geresnės apsaugos.

Ar pirkti kaukes internetu yra pigiau?

Stepinfit prekybos centre rasite įvairių pardavėjų apsauginių veido kaukių. Daugeliu atvėju medicinines ar apsaugines veido kaukes pirkti internetu yra pigiau, nei perkant iš fizinių parduotuvių. Jei kaina Jums per didelė, susisiekite su mumis ir pasiūlysime geriausią variantą Jums.

Maksimaliai apsaugai, rekomenduojame įsigyti dezinfekcinį rankų valiklį.

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
Calculate Shipping

Kategorijos