Maisto Papildai Atminčiai ir Smegenų Veiklai: TOP4
Maisto papildai

Maisto Papildai Atminčiai ir Smegenų Veiklai: TOP4

Atmintis dažnai gali atrodyti kaip vienas iš intelekto aspektų, kuriuos mes galime mažai kontroliuoti.

Ar galite prisiminti telefono numerį, kurį prieš keletą minučių jums davė jūsų draugas, ar turite skaityti straipsnį du ar daugiau kartų, kad atsimintumėte visus svarbius dalykus?

Visi galime pripažinti, kad kai kurie iš mūsų yra labiau apdovanoti gamtos, kai kalbama apie atmintį – tai yra faktas, kuris gali būti varginantis mums mirtingiesiems, kurie neturi fotografinės atminties.

Kita svarbi problema yra atminties praradimas, susijęs su senėjimo procesu. Apskaičiuota, kad 50% 85 metų amžiaus žmonėms diagnozuojama Alzheimerio liga, o tai gali lemti dramatišką gyvenimo malonumo sumažėjimą.

Bet mes nesame bejėgiai, kai kalbame apie mūsų atmintį, ir yra dalykų, kuriuos galite padaryti šiandien, kad padėtumėte savo smegenų veiklai ir atminties procesams.

 

Maisto Papildai Ir Atmintis

Pagalvokite apie savo smegenis kaip apie kompiuterio standųjį diską, bet vietoj atminties, saugomų kaip 1 ir 0 eilutės, jie yra saugomi kaip sudėtingas ryšys tarp neuronų.

Kai tarp dviejų smegenų neuronų atsiranda naujas ryšys, tai vadinama ilgalaikiu potencialumu ir tai sukelia atminties kodavimą. Neurotiniai ryšiai atsiranda dėl neurotransmiterių, ypač glutamato ir acetilcholino, stimuliacijos.

Mes galime iš esmės pagerinti mūsų smegenų gebėjimą prisiminti tiek trumpuoju, tiek ilgalaikiu laikotarpiu, didindami šių neurotransmiterių lygį, taip pat bendrą smegenų plastiškumą ir jautrumą.

Neurologija šiuo metu yra ties ta vieta, kur abu šie poveikiai yra įmanomi dėl specialių maisto papildų vartojimo. Nors maisto papildai atminčiai jums nesuteikia eidetinės atminties, jie tikrai gali padėti jums turėti daugiau informacijos savo darbo atmintyje ir pagerinti gebėjimą mokytis ir prisiminti daugiau, ką skaitėte, pamatėte ir išgirdote dienos metu.

Yra du pagrindiniai maisto papildų pogrupiai, kurie prisideda prie atminties. Pirmasis yra standartinis natūralus junginys, vitaminai, mineralai ir žolelės. Žinoma, kai kurie iš šių junginių gali turėti didelį poveikį jūsų atminties veikimui, tačiau daugeliu atvejų jie geriausiai tinka asmenims, turintiems tam tikrų atminties sutrikimų ar trūkumų požymių.

 

1. ALCAR (Acetil L Karnitinas)

Acetil-L-karnitinas yra modifikuota karnitino amino rūgštis ir gerai žinoma dėl savo gebėjimo padidinti energijos gamybą ląstelėse, ypač smegenyse.

 

2. ALA arba Alfa Lipoinė Rūgštis

Alfa lipoinė rūgštis taip pat vadinamas ALA, šis priedas veikia kaip stiprus antioksidantas. Jis taip pat palaiko sveiką gliukozės kiekį kraujyje ir insulino aktyvumą, kurie abu prisideda prie smegenų veiklos ir ląstelių funkcijas. Efektyviausia kuomet ALA kartu vartojamas su Acetil-L-Karnitinu.

 

3. Cholinas

Cholinas yra būtinas, kad tinkamai veiktų smegenys ir nervų sistema. Tai padeda su raumenų susitraukimu ir judėjimu, netgi atliekant koordinavimą.

 

4. Neurozan Plus 

Neurozan Plus sudėtyje yra DHA, kuris prisideda prie normalios smegenų funkcijos palaikymo. Remiantis naujausiais vitaminų tyrimais, Neurozan yra idealus smegenų papildas, kurio pagalba niacinas prisideda prie normalaus nervų sistemos veikimo, taip pat 5-HTP, fosfatidilserinas, Ginkgo Biloba ir dar daugiau!

 

Maisto Produktai Atminčiai Ir Smegenų Veiklai

Ne visi atminties stiprinimo būdai yra tablečių formoje! Iš tikrųjų yra daug junginių, kurie gali pagerinti arba apsaugoti atmintį.

Žalieji – Maisto produktai, kurie padidina homocisteino amino rūgščių kiekį, taip pat gali užkirsti kelią atminties mažėjimui. Šie maisto produktai apima lapinius žalumynus, tokius kaip špinatai ir kopūstai.

Uogos – be neuro apsaugos nuo antioksidantų, medžiaga, žinoma kaip uogų flavonoidai, gali kovoti su atminties praradimu. Vynuogių sėklų ekstraktas ir žaliosios arbatos yra kiti paplitę flavonoidų šaltiniai.

Žuvys – daugelyje jūros gėrybių gausiai yra Omega 3 riebalų rūgšties. Šie riebalai pagerina ląstelių membranų vientisumą, kuris yra svarbus veiksnys, padedantis išvengti su amžiumi susijusio skilimo ir atminties praradimo. Krilių aliejus yra puikus šaltinis.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NamaiPaskyra
Paieška
Menu