Omega-3 rūgštys

Omega-3 yra nepakeičiamų riebalų rūgščių šeima, atliekanti svarbų vaidmenį jūsų kūne ir galinti suteikti daug naudos sveikatai. Kadangi jūsų kūnas negali pats jų gaminti, turite jų gauti iš savo dietos. Trys svarbiausios rūšys yra ALA (alfa-linoleno rūgštis), DHA (dokozaheksaeno rūgštis) ir EPA (eikozapentaeno rūgštis). ALA daugiausia randama augaluose, o DHA ir EPA dažniausiai būna gyvūniniuose maisto produktuose ir dumbliuose.

Paprastas maistas, kuriame yra daug omega-3 riebalų rūgščių, yra riebi žuvis, žuvų taukai, linų sėklos, chia sėklos, linų sėmenų aliejus ir graikiniai riešutai. Žmonėms, kurie nevalgo daug šio maisto, dažnai rekomenduojamas omega-3 papildai, pavyzdžiui, žuvų taukai ar krilių aliejus.

 • Premium omega 3 riebalų rūgštys suaugusiems

  „Puhdas+ Premium Omega-3“ yra švarus ir stiprus žuvų taukų produktas. Produktas užtikrina, kad gausite didžiausią grynos formos EPA ir DHA riebalų rūgščių dozę. Paros dozė yra 1-2 kapsulės, tai yra 1000–2000 mg žuvų taukų, iš jų DHA 355–709 mg ir EPA 240–480 mg.
  n
  nPrieš patekdami į kapsulę, žuvų taukai pereina labai kruopštų rafinavimo procesą. Dėl šios priežasties žuvų taukuose nėra sunkiųjų metalų ar kitų toksinų. Mūsų žuvų taukų grynumą galima matyti iš to, kad aliejus yra labai lengvas, o jo aromatas ir skonis neutralūs. Mūsų žuvų taukų Totox skaičius paprastai yra mažesnis nei 5, o tai reiškia, kad jie labai mažai oksiduojasi. Kiekviena žuvų taukų partija yra 100% atsekama.
  n
  n„Puhdas+ Omega-3“ produktai turi „Jūros draugo“ sertifikatą. Pirkdami  sertifikuotus produktus, jūs padėsite išlaikyti natūralius žuvų išteklius ir skatinti tvarią žvejybą. Sertifikavimas užtikrina nykstančių žuvų išsaugojimą, 100% atsekamumą ir bendrą atsakomybę.
  n
  nDaugiau apie PUHDAS+ galite paskaityti čia: Puhdas+.

  • Pristatymas per 1-3 d.
  • Nemokamas pristatymas nuo: 50€
 • Premium omega 3 riebalų rūgštys vaikams

  „Puhdas+ Premium Omega-3 Kids“ yra švariausias omega-3 produktas pasaulyje, skirtas vaikams. Jūsų vaikas gaus didžiausią grynos formos EPA ir DHA riebalų rūgščių dozę. Omega-3 riebiosios rūgštys pagerina atmintį, dėmesį, mokymąsi, impulsyvumą ir mažina hiperaktyvumą. Kai kuriais tyrimais nustatyta, jog omega-3 riebalų rūgščių papildai astmos simptomus palengvina. Prisideda prie miego kokybės. Pagerina smegenų veiklą.
  n
  n„Puhdas+ Omega-3“ produktai turi „Jūros draugo“ sertifikatą. Pirkdami sertifikuotus produktus, jūs padėsite išlaikyti natūralius žuvų išteklius ir skatinti tvarią žvejybą. Sertifikavimas užtikrina nykstančių žuvų išsaugojimą, 100% atsekamumą ir bendrą atsakomybę.
  n
  nDaugiau apie PUHDAS+ galite paskaityti čia: Puhdas+.

  • Pristatymas per 1-3 d.
  • Nemokamas pristatymas nuo: 50€
0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
Calculate Shipping

Kategorijos