Kreatinas

Kreatino maisto papildai vyrams ir moterims už gerą kainą!

Kreatino papildai yra vienas efektyviausių papildų raumenų masės ir jėgos didinimui. Tai yra pagrindinis kultūrizmo ir fitneso sportininkų maisto papildas. Tyrimai rodo, kad kreatino papildų vartojimas gali padvigubinti jūsų jėgą ir raumenų padidėjimą, palyginti su vien treniruotėmis.

Adenozino trifosfatas (ATP) yra pagrindinė energijos forma jūsų kūno ląstelėse. Jis vaidina pagrindinį vaidmenį metabolizme ir raumenų veikloje. Deja, ATP galite laikyti pakankamai 8–10 sekundžių didelio intensyvumo mankštai. Po to jūsų kūnas turi pagaminti naują ATP, kad atitiktų veiklos poreikius. Norint atlikti pratimą maksimaliu intensyvumu, reikia daugiau ATP per sekundę, nei jūsų kūnas gali pagaminti.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl jūs galite bėgti ar intensyviai treniruotis visu greičiu tik neilgą laiką. Jūsų kūno ATP energija paprasčiausiai baigiasi. Kreatino papildai padidina jūsų organizmo fosfokreatino atsargas, kurios naudojamos gaminant naują ATP didelio intensyvumo fizinių pratimų metu. 6 dienų kreatino įkrova, po kurios palaikoma 2 gramų paros dozė, gali smarkiai padidinti jūsų raumenų atsargas.

Ar saugu pirkti kretino papildus internetu?

Internete parduodami kreatino maisto papildai privalo būti notifikuoti Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Norint pirkti kreatino papildus internete įsitikinkite, kad maisto papildo etiketėje yra nurodyta informacija apie maisto papildo importuotoją ir platintoją.

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
Calculate Shipping

Kategorijos