Papildai imunitetui

Norint užkirsti kelią infekcijai ir ligoms, būtina išsaugoti sveiką imuninę sistemą ištisus metus. Svarbiausias būdas sustiprinti imuninę sistemą yra sveiko gyvenimo būdo pasirinkimas vartojant maistingą maistą, pakankamai miegant ir mankštinantis.

Be to, maisto raciono papildymas tam tikrais vitaminais, mineralais ar papildais imunitetui, žolelėmis ir kitomis medžiagomis gali pagerinti imuninį atsaką ir potencialiai apsaugoti nuo ligų. Vitaminai tokie kaip: Vitaminas D, geležis, Vitaminas C padeda sustiprinti imuninę sistemą.

 • Chaga (Juodasis beržo grybas), milteliai 30 g.

  • Senėjimo proceso lėtinimui
  • Maistinių medžiagų supermaistas
  • Gali mažinti cholesterolio kiekį
  • Kraujospūdžio mažinimui
  • Imuninės sistemos stiprinimui

  vgg

 • Cinkas + ežiuolė + vitaminas C

  5-10 įpurškimuose yra: Cinko 10-20 mg (100-200 %*); Rausvažiedės ežiuolės ekstrakto 50-100 mg; Vitamino C 80-160 mg (100-200 %*). *referencinė maistinė vertė
  n
  nBe cinko, gaminyje taip pat yra rausvažiedės ežiuolės ekstrakto ir vitamino C, kurie palaiko imunitetą ir padeda sumažinti nuovargį bei išsekimą.
  n
  nPuhdas+ cinko purškale visiškai nenaudojami jokie konservantai, nes jame esančios bruknės ir šermukšniai veikia kaip natūralūs gamtos „konservantai“.
  n
  nCinkas padeda sustiprinti imunitetą ir įveikti peršalimą.
  n
  n„Jei mineralus prilygintume senovės dievams, tai cinkas būtų Dzeusas. Šis mineralas tvirtai saugo imuninę sistemą nuo svetimkūnių ir dalyvauja iš esmės visuose apsaugos nuo infekcijų procesuose.“ – teigia mitybos specialistas dr. Džonas Boudenas
  n
  nĮrodyta, kad cinko acetatas padeda palaikyti atsparumą. Skirtingos cheminės cinko formos veikia skirtingai. Cinko acetatas pasirodė esąs geriausias, ypač dėl jo poveikio burnos ir ryklės gleivinei.
  n
  nDaugiau apie PUHDAS+ skaitykite čia: Puhdas+.

  • Pristatymas per 1-3 d.
  • Nemokamas pristatymas nuo: 50€
 • Pieno rūgšties bakterijos 10 milijardų

  Sudėtis: Pieno rūgšties bakterijų mišinys, hidroksipropilmetilceliuliozė, cinko citratas, ryžių miltai.
  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  n

  1 kapsulėje yra:RMV*
  Lactobacillus rhamnosus gyvybingų bakterijų5 milijardai**
  Bifidobacterium lactis gyvybingų bakterijų2 milijardai**
  Lactobacillus reuteri gyvybingų bakterijų1 milijardas**
  Lactobacillus casei gyvybingų bakterijų2 milijardai**
  Cinko10 mg100 %

  n* referencinė maistinė vertė
  n
  n** referencinė maistinė vertė nenustatyta
  n

  n
  nStipriame pieno rūgšties bakteriniame preparate yra veiksmingas keturių labiausiai ištirtų bakterijų derinys su kuriomis yra atlikti šimtai klinikinių tyrimų. Produkte taip pat yra cinko, kuris skatina normalų imuninės sistemos funkcionavimą.
  n
  nLactobacillus casei turi priešuždegiminį ir imunomoduliuojamąjį poveikį, kurį patvirtino įvairūs moksliniai tyrimai su žmonėmis. Jos gali padėti sumažinti antibiotikų sukeltus šalutinius poveikius.
  n
  nMokslinėje literatūroje pateikiama, kad probiotikai labiausiai pasižymi antibakteriniu poveikiu – veikia prieš įvairias infekcijas (virusines, bakterines) ir viduriavimą. Probiotikai gali būti efektyvūs apsaugant ar gydant alergijas, vėžį, kvėpavimo ir šlapimo organų infekcijas, imuninės sistemos moduliavimą, reguliuoti lipidų metabolizmą, blokuoti toksinų patekimą į organizmą, netgi saugoti nuo senėjimo bei tokių ligų kaip autizmas, osteoporozė, 2 tipo diabetas.
  n
  nDaugiau apie PUHDAS+ galite paskaityti čia: Puhdas+.

  • Pristatymas per 1-3 d.
  • Nemokamas pristatymas nuo: 50€
 • Pieno rūgšties bakterijos vaikams

  Sudedamosios dalys: Pieno rūgšties bakterijų mišinys, MCT aliejus (sertifikuotas RSPO), silicio dioksidas.
  n
  n5 lašuose yra: Lactobacillus rhamnosus 0,5 milijardo gyvybingų bakterijų, Bifidobacterium lactis 0,2 milijardo gyvybingų bakterijų, Lactobacillus reuteri 0,1 milijardo gyvybingų bakterijų, Lactobacillus casei 0,2 milijardo gyvybingų bakterijų.
  n
  nVartojimas: Prieš naudojimą suplakti ir vaikams lašinti ant liežuvio po 5 lašus per dieną užsigeriant stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  n
  nNatūralus gerųjų bakterijų kompleksas vaikams. Sudėtyje esantis MCT aliejus yra natūralus antibiotikas, balansuojantis žarnyno bakterijų pusiausvyrą, o silicio dioksidas sutraukia įvairias kenksmingas medžiagas, esančias žarnyne bei kartu su jomis pasišalina iš žarnyno natūraliu būdu.
  n
  nLactobacillus casei turi priešuždegiminį ir imunomoduliuojamąjį poveikį, kurį patvirtino įvairūs moksliniai tyrimai su žmonėmis. Jos gali padėti sumažinti antibiotikų sukeltus šalutinius poveikius.
  n
  nMokslinėje literatūroje pateikiama, kad probiotikai labiausiai pasižymi antibakteriniu poveikiu – veikia prieš įvairias infekcijas (virusines, bakterines) ir viduriavimą. Probiotikai gali būti efektyvūs apsaugant ar gydant alergijas, vėžį, kvėpavimo ir šlapimo organų infekcijas, imuninės sistemos moduliavimą, reguliuoti lipidų metabolizmą, blokuoti toksinų patekimą į organizmą, netgi saugoti tokių ligų kaip autizmas, osteoporozė, 2 tipo diabetas.
  n
  nDaugiau apie PUHDAS+ galite paskaityti čia: Puhdas+.

  • Pristatymas per 1-3 d.
  • Nemokamas pristatymas nuo: 50€
0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
Calculate Shipping

Kategorijos