Garantuojame, kad jei gavote netinkamos kokybės ar ne tą prekę, kurią užsakėte, grąžinsime už ją sumokėtus pinigus arba atsiųsime kitą.

Kokybės garantija

Garantuojame greitą ir profesionalų aptarnavimą. Galimus nesklandumus sprendžiame kaip įmanoma operatyviau ir apie priimtus sprendimus iškart Jus informuosime.

Prekių grąžinimas

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius Jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta ir norite ją grąžinti, prekių grąžinimo terminas yra iki 14 dienų, prašome susisiekti su mumis el. paštu ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės pavadinimą ir užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

  • Jei gavote ne tai, ką užsisakėte;
  • Jei gavote nekokybišką prekę;
  • Prekės nebereikia (jei apsauginis sandariklis nėra pažeistas). Šiam atvėjui taikomas 3€ mokestis dėl susidarusių grąžinimo išlaidų.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė ir kt.) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes nepriimsime daikto grąžinimui.

Iškilo papildomų klausimų? Susisiekite su mumis.