Naujausią informaciją apie siuntos būseną pateikiame sekimo portale. Informaciją apie sekimo portalą rasite savo el. laiške.

  • Nedidelių gabaritų siuntos (1-3 darbo dienos). Norint sužinoti tikslų pristatymo laiką, tikrinkite “pardavėjo informacija” skiltį prekės puslapyje.
  • Kai tai padėklų siunta, kurjeris jums pristatys per 2-9 darbo dienas.

Jei užsisakote kelis gaminius, gali būti, kad siuntinius gausite skirtingomis dienomis. Jei užsakysite produktus iš kitų pardavėjų nei STEPINFIT, pardavėjas atsiųs jums el. laišką su pristatymo informacija.

Perkant iš STEPINFIT pardavėjo Lietuvoje pristatymas į namus per DPD kurjerį. Kai tik pradėsime tvarkyti jūsų užsakymą, gausite automatiškai sugeneruotą el. laišką su sekimo nuoroda ir vežėjo informacija. Perkant iš kitų pardavėjų Pristatymo ir pristatymo laikas priklauso nuo pardavėjo. Kiekvieno pardavėjo numatomas pristatymo laikas nurodytas gaminio puslapyje. Gausite automatiškai sugeneruotą el. laišką, patvirtinantį, kad jūsų užsakymas išsiųstas. Tai gali būti LP Express/Omniva/DPD paštomatai. Venipak, DPD kurjeriai, Lietuvos paštas.
Tai priklauso nuo vežėjo, kurį naudojame jūsų siuntai. Dažniausiai pasitaikantys rezultatai yra šie:
  • Vežėjas pristato siuntą jūsų kaimynui.
  • Vežėjas palieka raštelį ir pristato siuntą į artimiausią paėmimo punktą.
  • Vežėjas nepristato siuntinio ir grįžta naujam bandymui pristatyti siuntą (paprastai tai būna kitą dieną).
Paprastai, jei antruoju ar trečiuoju pristatymo bandymu jūsų ten nėra, jie siuntinį saugo savo sandėlyje. Tai suteikia jums kelias dienas, kad galėtumėte jį atsiimti, kol jis bus išsiųstas atgal mums. Pasirinkus siuntos gavimo būdą – paštomatas, siunta bus saugoma paštomate.
Kai užsisakote didelį gaminį, gali būti, kad užsakymas siunčiamas ant padėklo. Vežėjas su jumis susisieks per 2-9 darbo dienas, kad susitartų dėl pristatymo. Atkreipkite dėmesį: paletės bus dedamos tik į pastato vidų už papildomą mokestį.

Kai jau pateikėte užsakymą, adreso pakeisti nebegalima. Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.