Smiginis Stepinfit
Sporto patarimai

Smiginis – TOP 10 naudų

Šiandien smiginis laikomas žaidimu, kuris turi daug naudos sveikatai, iš kurių daugelį išvardijome žemiau.

1. Pagerina rankų ir akių koordinaciją

Smiginis – tai tikslus metimas ir kuo daugiau žaisi, tuo geriau tu išmesi smiginį į tą plotą, kurio sieki. Tai rodo jūsų rankų / akių koordinacijos gerėjimą, kuris yra gyvybiškai svarbus kiekvienam kitam gyvenimo aspektui nuo užsiėmimo kitomis sporto šakomis iki paprasčiausių kasdienių veiklų.

2. Dirba smegenys

Tai puiki treniruotė smegenims ir palaiko jas aktyvias, kadangi viso žaidimo metu, turite įtemptai skaičiuoti bei kurti strategiją laimėjimo link.

3. Streso malšinimas

Norint žaisti smiginį gali prireikti daug dėmesio ir susikaupimo, nes tam reikia ne tik tikslaus metimo, bet ir reikia pagalvoti, ko tau reikia, kad surinktum teigiamą rezultatą. Tai atitraukia jūsų mintis nuo kitų dalykų jūsų gyvenime ir padeda atsipalaiduoti nukreipdamas Jūsų mintis nuo nemalonių ar varginančių įvykių.

4. Socialiniai įgūdžiai

Nors smiginį namuose galima praktikuoti atskirai, norint žaisti bet kokią žaidimą, reikia susitikti su kitais žmonėmis. Smiginis – puikus būdas dažniau bendrauti su draugais ar naujais pažįstamais, kas gerina Jūsų socialinius įgūdžius svetimoje aplinkoje.

5. Gerina koncentraciją

Žaidžiant smiginį svarbiausia mokėti susikaupti. Nesvarbu, ar tai būtų rezultatas, ar galvojimas apie lentos plotą į kurį norite pataikyti – koncentracija, tai raktas į šio žaidimo laimėjimą.

6. Didina pasitikėjimą savimi

Laimėjus smiginio žaidimą, gali padidėti pasitikėjimas žmonėmis, nes žaidžiate komandoje. Tačiau tai nėra viskas dėl laimėjimo, nes dalyvavimas taip pat gali padidinti pasitikėjimą tais, kurie gali būti gana intravertiški.

7. Fizinė savikontrolė

Tiksliai mėtant smiginį reikia gerai valdyti kūną. Jei mėtydamas smiginį nesugebi kontroliuoti rankos, kūno ir galvos, greičiausiai pataikyti į taikinį nepavyks. Paprašykite komandos narių stebėti Jūsų žaidimą ir įvertinti kūno pasiruošimą.

8. Komandinis darbas

Žaisdami smiginio varžybose oficialioje lygoje ar žaisdami turnyrą su draugais, jūs visada bendraujate su kitais žmonėmis ir tai gali padidinti komandinio darbo įgūdžius.

9. Skatina strateginį mąstymą

Smiginis dažnai reikalauja daug mąstymo ir to proceso dalis yra strateginis mąstymas. Smiginis vienas iš labiausiai strateginį mąstymą skatinančių sporto šakų.

10. Mankšta

Gali atrodyti, kad smiginis yra aludės žaidimas, tačiau smiginio žaidėjai turi daug mankštintis. Tiek Jūsų ranka, tiek ir visas kūnas yra naudojamas žaidimo metu, kas gerina Jūsų fizinę būklę bei stiprina sveikatą.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NamaiPaskyra Menu