Treniruokliai

Siūlome platų tiek namų, tiek profesionalių treniruoklių asortimentą – bėgimo takelius, elipsinius treniruoklius, dviračių treniruoklius, irklavimo įrangą ir kt.

Treniruokliai namams

Mūsų produktų asortimentas patenkins visus-mėgėjus, atsitiktinius vartotojus ir žmones, atsigaunančius po traumų, taip pat aukšto lygio sportininkus, kuriems reikia geriausios kokybės mašinų už priimtiną kainą.

Treniruokliai namams Stepinfit parduotuvėje didžiąją asortimento dalį sudaro „Cecotec“ treniruokliai, kuriuos galima suporuoti su išmaniaisiais įrenginiais per „Bluetooth“, kad galėtumėte valdyti treniruoklį per įrenginį ir stebėti savo pažangą per tam tikrą laikotarpį. Juose taip pat yra HRC funkcija, kuri automatiškai reguliuoja pasipriešinimą, kad išlaikytų jūsų pasirinktą širdies ritmo zoną.

Treniruoklių įvairovė

Kalbant apie treniruoklius, visi turi skirtingus pageidavimus. Kai kurie labiau mėgsta lengvą vaikščiojimą ar bėgimą, kuriam nereikia jokių įrankių ar įrangos, išskyrus gerus bėgimo batus. Kiti mėgsta naudoti rankinius svarmenis, o kiti savo kasdienėms treniruotėms teikia pirmenybę visa sporto sale. Pasirinktos įrangos tipas skirsis priklausomai nuo asmens fizinio pasirengimo ir sveikatos tikslų.

Internetu perkami treniruokliai pigiau?

Treniruoklius internetu galima pirkti pigiau Stepinfit prekybos centre. Daugelį treniruoklių galite rasti už geriausią kainą. Tačiau kaip dėl kokybės? Kiekvienas pigiau parduodamas treniruoklis Stepinfit parduotuvėje turi tokį patį garantinį laikotarpį kaip ir kitose parduotuvėse, tad treniruokliai yra kokybiški, o broko atvėju treniruoklis yra pakeičiamas. Norite pirkti treniruoklį internetu? Susisiekite, pasiūlysime geriausią kainą!

127Prekės
Peržiūra
0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
Calculate Shipping

Kategorijos