Bėgimo takeliai

Bėgimo takelis yra neprilygstamas kūno rengybos treneris, kuris padės pagerinti jūsų fizinę formą, sudeginti riebalus ir sustiprinti širdį. Tai palaiko visi patenkinti vartotojai visame pasaulyje, kurie mano, kad tai yra geriausias kardio treniruoklis rinkoje. Bėgimo takeliai leis bėgti ar vaikščioti bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo lauko oro sąlygų.

Geriausi bėgimo takeliai turi tylų, efektyvų variklį, gerą pakabą, palengvinančią sąnarių spaudimą, širdies ritmo dažnio monitorių su krūtinės diržu, daugybę modernių funkcijų, patogų valdymą ir pakankamai didelę bėgimo aikštelę, kad būtų galima saugiai ir patogiai sportuoti. . Pasinaudokite pailginta 10 metų garantija arba klientų aptarnavimu Čekijoje ir Slovakijoje (remontas tiesiogiai jūsų namuose, pasirinktų modelių surinkimas nemokamas).

Motorizuoti bėgimo takeliai išsiskiria sklandžiu ir tiksliu greičio reguliavimu, išvestimi ir važiavimo denio nuolydžiu. Valdymo skydelyje rodomas treniruočių laikas, greitis, atstumas, širdies ritmas ir sudegintos kalorijos. Įsigykite bėgimo takelį prekybos centre “Stepinfit”
Ar internetu įsigyti pigiau?
Tikrai taip! Stepinfit parduodamiems bėgimo takeliams dažnai taikome kainą kuri yra žemiausią Lietuvoje.

0
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
Calculate Shipping

Kategorijos